KLUB #comamdelat

Kvalitní odborný obsah z řad zdraví, první pomoci a prevence u dětí. S odbornými hosty!

Jsou otázky, kvůli kterým pediatrovi nevoláte. Jak moc řešit předkožku miminka, proč dbát na správné sezení, proč pozor na pití brčkem, jaké vybrat dítěti boty a správně změřit nohu nebo jaké činnosti a aktivity jsou v jakém věku ideální a rozvíjející. A co teprve téma správného výběru autosedaček nebo neoblíbené období vzdoru?

Přesně proto je tu klub. Aby měly vaše informace přesah a vy jste nemuseli googlit nebo sedět na fórech a diskuzích.

Témata v klubu jsou z nejrůznějších odvětví. Některé se týkají věku Vašich dětí již dnes, do jiného Vám brzy doroste. Všechen obsah na jednom místě a napořád! Zůstaňte v klubu tak dlouho, jak sami budete chtít.

PŮLROČNÍ členství
4 500 Kč
půlročně
Chcete si své místo rezervovat rovnou napůl roku a nestarat se v následujících měsících o platby? Pak je tahle varianta pro Vás.
ROČNÍ členství
7 990 Kč
Ročně
V rámci ročního členství Vás vyjde měsíc v klubu jen na 666 Kč. Ideální dárek pro maminky, které se chtějí dozvědět víc a mít vše dlouhodobě k dispozici.
čtvrtletní členství
2670 Kč
čtvrtletně
Chcete si své místo rezervovat rovnou na čtvrt roku a nestarat se v následujících měsících o platby? Pak je tahle varianta pro Vás.
roční členství
9 480 Kč
Ročně
V rámci čtvrtletního členství Vás vyjde měsíc v klubu jen na 790 Kč. Ideální dárek pro maminky, které se chtějí dozvědět víc.