2. kolo minikurzu otevřeno. KAPACITA OMEZENA počtem míst.

PŘIHLÁŠKY "ZA POLOVIC" KONČÍ ZA:

Ušetřete týdny hledání informací a zkoušení "zaručených metod"?

Nevyhazujte peníze za masti a koupele a získejte ty správné informace v péči o předkožku hned teď. Aktuální doporučení v péči o předkožku Vám povím spolu s předním dětským urologem.

Vím, co je Váš problém. Chcete najít jednu konkrétní cestu, kterou se vydat, ale je jich před Vámi tolik, že snad ani není možné si vybrat. Pediatři si odporují v názorech, kamarádka posílá zaručenou radu, kterou v zápětí vyvrací polovina facebookové skupiny řešící stejný problém a vám se blíží narozeniny, po kterých začne pediatr mávat žádankou na chirurgii.

A tak zkoušíte vše, co Vám přijde, že dává alespoň trochu smysl. A někdy se to nemusí vyplatit.

Co hůř. Špatně podanou radou můžete chlapci zadělat na jizevnatá zúžení, která nebude možné řešit jinak než obřízkou.

Jakmile Vás trápí problém týkající se zdraví dětí, je naprosto pochopitelné, že začnete sami aktivně hledat. Internet je ale plný informací, jejichž váha a pravdivost není vždy úplně jistá. Jak najít mezi tolika informacemi ty, které jsou skutečně správné a pravdivé? 

Péče o předkožku chlapečků je téma, na kterém se mnohdy neshodnou ani pediatři. Pojďme si proto poslechnout předsedu dětské sekce urologické společnosti. Odborníka na svém místě.

Protože v tomhle směru je obrovské množství otazníků, připravila jsem pro Vás a další zodpovědné rodiče, kteří hledají skutečně relevantní informace, minikurz, který se věnuje chlapeckému tématu. Vše od hygieny, přes péči a manipulaci s předkožkou od narození až do dospělosti. Zjistíte ale i #comamdelat, když už nějaké potíže jsou, jak se vyhnout jizevnatým zúžením a podíváme se spolu i na obřízku a její varianty.

nejčastější otázky k minikurzu:

JAK A KDY KURZ PROBÍHÁ?

Tento minikurz je plně on-line. Nemusíte být ale na místě v žádný konkrétní čas. Ihned po zakoupení můžete začít a je na Vás, na jak dlouho budou podklady a materiály Vaše. Aby byl minikurz finančně dostupnější a dosáhlo na něj více maminek, nabízím možnost měsíčního přístupu za téměř poloviční cenu. Vybrat si tak muže každý.

KOLIK MĚ TO BUDE STÁT?

Běžná cena minikurzu je 1100 Kč. Pokud zakoupíte minikurz v této ceně, zůstane Vám přístup k videím i materiálům již napořád. Dnes ale nově nabízím i možnost "polovičního" vstupného, kdy za 490 Kč získáte měsíční přístup k videím i materiálům.

LIŠÍ SE TÉMA OD TOHO, KTERÉ BYLO V KLUBU?

NELIŠÍ. Pokud jste téma o předkožce měli již v online klubu #comamdelat, nebude pro Vás v tomto minikurzu nic nového. Pro velký pozitivní ohlas jej opakuji - a je ve stejné podobě. V klubu ale byla časově omezená verze, nyní je možnost mít ji trvale.

ZAKOUPILA JSEM SI TÉMA SPOLU S KURZEM PRVNÍ POMOCI, JE TO STEJNÉ?

ANO. Doposud byla možnost zakoupit toto téma jen pro maminky, které již mají můj kurz první pomoci. Minikurz je tedy prvně dostupný i těm maminkám, které nemají žádný z kurzů a o téma stojí. Pro Vás ale není, je totiž stejný, jako jste si dokoupili ke kurzu první pomoci.

recenze absolventů minikurzu:

PŘEDKOŽKA A TRABLE S NÍ

Minikurz věnovaný čistě chlapecké problematice. Jeho obsah vznikl na podkladě rozhovoru s předsedou pediatrické sekce Urologické společnosti, který si budete moct kompletně vyslechnout.

Cena minikurzu: 
590 Kč / přístup na 1 měsíc
1100 Kč / trvalý přístup

CHCI OBJEDNAT

Jdu na to! Chci vědět #comamdelat.