Poukazy na ON-LINE kurzy

Darujte kurz, na který se může podívat z pohodlí domova nejen obdarovaný, ale i jeho rodina a kdykoli se k němu mohou vrátit.

Darujte dárek, který má smysl a využijte možnost zakoupit dárkový poukaz na kurz O našem miminku. Mnoho rodičů má pocit, že když miminku pořídí monitor dechu, je jejich miminko v bezpečí. Je ale potřeba si uvědomit, že pokud dojde k zástavě dechu, monitor dechu vám tuhle událost pouze oznámí. Neudělá…
Z pohodlí domova a kdykoli znovu, zásady první pomoci u dětí. Darujte kurz, kde je vše od otrav, popálenin či pádů, přes alergické reakce, krvácení, spolykané hračky, až po akutní stavy jako je dušení a základy neodkladné resuscitace. Rodiče už nevyděsí ani laryngitidy nebo třeba febrilní křeče.
Užitečný a smysluplný dárek všem, kteří miminko plánují, je na cestě nebo se k rodině právě přidalo. Využijte sadu obou kurzů a darujte komplexní sadu informací, které na sebe vzájemně navazují a pokryjí tak vše od narození dítětě, syndromu náhlého úmrtí kojence a prvních teplot, přes vývoj dítěte až po…

Poukazy na ŽIVÉ kurzy

Díky tomu dárku se s obdarovaným potkáme a projdeme veškerá témata kurzu osobně. Na skupinových kurzech mají účastníci možnost se na cokoli ptát a využít tak kurz na maximum.

Mnoho rodičů má pocit, že když miminku pořídí monitor dechu, je jejich miminko v bezpečí. Je ale potřeba si uvědomit, že pokud dojde k zástavě dechu, monitor dechu vám tuhle událost pouze oznámí. Neudělá nic. Darujte kurz a pošlete za mnou nastávající rodiče nebo čerstvé rodiče.
Darujte kurz, na kterém se společně potkáme. Majitel poukazu se dozví vše od otrav, popálenin či pádů, přes alergické reakce, krvácení, spolykané hračky, až po akutní stavy jako je dušení a základy neodkladné resuscitace. Rodiče ani babičky už nevyděsí ani laryngitidy nebo třeba febrilní křeče.
Užitečný a smysluplný dárek všem, kteří miminko plánují, je na cestě nebo se k rodině právě přidalo. Využijte sadu obou kurzů, které na sebe vzájemně navazují a pokryjí tak vše od narození dítětě, syndromu náhlého úmrtí kojence a prvních teplot, přes vývoj dítěte až po kompletní zásady první pomoci u…

Všechny produkty z kategorie: